Ремонт Airbag систем безпеки автомобілів у Львові

Подушки безпеки Airbag – це один з компонентів системи пасивної безпеки автомобіля SRS. Робота всіх елементів системи безпеки авто взаємопов'язана й вимоглива до правильного використання кожного з них. Подушки доповнюють ремені безпеки, зменшуючи удар голови й верхньої частини тіла до будь-якоїу частини салону автомобіля. Подушки Airbag знижують небезпеку отримання важких травм, розподіляючи силу удару по тілу.

Системи Airbag: ремонт подушок безпеки автомобіля у Львові

Робота системи безпеки вважається коректною, якщо при включенні запалювання значок безпеки (чоловічка з подушкою) загоряється на 5-10 секунд і вимикається. Якщо напис не висвічується, систему відключили примусово, щоб не видно було, що машина була в ДТП. У цьому випадку пропонуємо не випробовувати долю й замовити перевірку системи безпеки.

Ремонт подушки безпеки керма airbag у львові

Ремонт подушки безпеки керма

від 88 $

Видалення пошкоджених накладок керма, від’єднання дротів та видалення модуля подушки. Заміна піропатрона й перепакування Airbag. Налаштування блока керування SRS, монтаж модуля подушки на кермо. Встановлення нових накладок.

Ремонт подушки безпеки торпедо airbag у львові

Ремонт подушки безпеки торпедо

від 180 $

Відновлення й заміна фронтальної подушки безпеки пасажира (торпедо), видалення помилок в SRS. Заміна піропатрона. Реставрація поверхні торпедо, перетяжка автомобільними матеріалами. Перевірка працездатності елементів системи безпеки.

Ремонт airbag подушок безпеки для колін у львові

Ремонт подушки безпеки колін

від 48 $

Повний комплекс робіт для ремонту подушох безпеки захисту колін. Відновлення роботи Airbag при попаданні вологи у систему. Заміна подушок та піропатронів. Контрольна діагностика. Сертифіковане обладнання та гарантія на виконані роботи.

Ремонт ременів безпеки автомобіля у львові

Ремонт ременів безпеки

від 19 $

Розблокування ременів безпеки й заміна стрічки ременя. Відновлення натяжки пряжки ременя. Ремонт котушки ременів безпеки. Заміна піропатрона. Укріплення й реставрація тримачів. Ремонт подвійного ременя безпеки.

Ремонт подушок безпеки сидіння у львові

Ремонт Airbag сидіння

від 60 $

Заміна піропатрона на новий. Перепакування подушки безпеки сидіння. Відновлення оббивки сидіння або повна заміна. Видалення помилки на панелі управління. Тестування працездатності датчиків і всього блоку керування SRS.

Ремонт подушок безпеки стелі авто у львові

Ремонт подушок безпеки стелі

від 58 $

Часткове розбирання стелі, видалення шторок Airbag, що спрацювали. Заміна піропатрона й перепакування подушок безпеки. Ремонт пошкоджених деталей і встановлення елементів стелі. За необхідності повна перетяжка оббивки стелі.

Прошивка блока керування Airbag у львові

Прошивка блока керування Airbag

від 40 $

Діагностика й відновлення (прошивка) до первісного стану електронного блоку управління за допомоги спеціального обладнання та програмного забезпечення, видалення помилки Crash Data для авто будь-яких марок та моделей.

Діагностика систем SRS Airbag у львові

Діагностика SRS Airbag

від 10 $

Комп’ютерна діагностика, зчитування й розшифровка кодів системи безпеки автомобіля за допомоги спеціального обладнання та програмного забезпечення, для визначення несправностей та подадьшого відновлення системи.

Якщо у вас є питання щодо наших послуг з відновлення систем Airbag або ви хочете записатися на ремонт SRS, будь ласка, зателефонуйте нам за телефоном:


+38 067 7513955

+38 097 6411612

Що таке Airbag: види систем та принцип роботи

SRS (Supplemental Restraint System) – це система, яка складається з сенсорних датчиків, подушок безпеки, ременів безпеки й блоку управління. Сигналом для спрацьовування піропатрона Airbag є електричний імпульс від датчиків удару, що надходять безпосередньо або через електронний блок. Встановлюються датчики в салоні, в передній частині авто або у дверях. На спрацьовування датчиків впливає швидкість авто й характер зіткнення: під яким кутом, з якою перешкодою.

У газогенераторі (піропатроні) використовується тверде паливо, при згорянні якого виділяється газ, що надуває подушку. Проте, екстрене гальмування з будь-якої швидкості не може змусити спрацювати датчик удару. На випадок виходу з ладу акумулятора деякі системи забезпечені спеціальним конденсатором.

Як дізнатися, що потрібен ремонт Airbag?

Про вихід з ладу будь-якого компонента системи Airbag свідчить сигнальна лампа на приладовій панелі. Якщо після включення запалювання індикатор не згасає, це означає, що система безпеки деактивована, і подушки не спрацюють при аварії. Щоб відновити працездатність всієї системи, потрібний ремонт Airbag в нашому автосервісі Prof Airbag.

Діагностика та оперативний ремонт Airbag в автосервісі Prof Airbag

Крім спрацьовування подушок безпеки внаслідок ДТП, кожен автовиробник рекомендує змінювати засоби захисту Airbag через певний період. Також є особливості тестування функціональності датчиків і електричного ланцюга системи, яке необхідно здійснювати виключно в професійному автосервісі. Своєчасна діагностика та оперативний ремонт Airbag в автосервісі Prof Airbag надають гарантію працездатності вашого авто.

Пропонуємо послуги ремонту Airbag автовласникам Львова, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя, Рівного, Ужгорода, Чернівців, Хмельницького, Києва, Чернігова. Замовити ремонт Airbag можна, зв’язавшись з нами за телефонами, вказаними на сайті.

Отримати консультацію в автосервісі Prof Airbag:

Зв'язатися
з нами