Шумоізоляція салону автомобіля у Львові

Шумоізоляція салону автомобіля у львові

Вартість робіт від 95 $

Рух в міських умовах вимагає від водія постійної уважності й концентрації на дорозі. Будь-які сторонні звуки впливають на можливість коректно оцінювати ситуації ю і реагувати на оточення. Шумоізоляція автомобіля у Львові в автосалоні Prof Airbag дозволить зробити поїздку комфортною та безпечною. Ціна шумоізоляції авто залежить від класу, стану транспортного засобу та обсягу робіт.

Ціни на послуги: шумоізоляція автомобіля

«Стандарт» - Шумо і віброізоляція дверних карт і арок

від 375$

«Медіум» - Шумо і віброізоляція дверних карт, арок та багажного відділення

від 435$

«Медіум +» - Шумо і віброізоляція дверних карт, арок, багажного відділення та підлоги

від 550$

«Профі» - Шумо і віброізоляція дверних карт, арок, багажного відділення, підлоги, стелі, торпедо

від 700$

Замовити шумоізоляцію авто в Prof Airbag:

Шумоізоляція деталей авто в автосервісі Prof Airbag

Шумоізоляція деталей авто виконується для зменшення контекстних шумів. Робота двигуна і коліс, включаючи аналогічні звуки сусідніх машин, ефекти погоди – все це перестає відвертати увагу. У сприятливій атмосфері водій зможе зосередитися лише на тих звуках, які важливі на дорозі.

Шумоізоляція стелі

Стеля авто займає значну частину площі й приймає на себе вібрації, зовнішні й внутрішні шуми. Завдяки шумоізоляції стелі, зменшується зовнішній шум від дощу, вітру, снігу, знижується аеродинамічний шум та резонансні звуки від проїжджих авто.

Шумоізоляція підлоги

Робота двигуна й КПП, шум покришок, удари гравію й звуки води легко проникають в салон через днище. Завдяки шумоізоляції підлоги, вдається знизити рівень вібрацій і шуму, посилити жорсткість кузова, підвищити герметичність, захистити від корозії.

Шумоізоляція дверей

При русі машини тонкий матеріал дверей вібрує від вітру й опадів, нерівностей доріг. Шумоізоляція дверей значно знижує рівень шуму в салоні від двигуна, коліс, міських вулиць і магістралей. Покращує вібростійкість і антикорозійний захист дверей.

Шумоізоляція багажника

Якісна шумоізоляція багажника сприяє зменшенню дорожнього шуму та шумового фону від працюючої вихлопної системи, покращенню звучання акустичної системи. Забезпечує можливість комфортних розмов телефоном, збереження оптимальної температури в салоні.

Шумоізоляція торпедо

Основна причина шумоізоляції торпедо – усунення настирливого шуму й гудіння мотора, який при наборі обертів стає тільки сильніше. Завдяки ретельному ущільненню стиків, зменшується люфт і вібрація пластикових елементів панелі, зникають скрипи.

Шумоізоляція арок

Через особливу форму колісних ніш арки акумулюють і підсилюють шуми від роботи двигуна та вібрацій підвіски, тертя покришок об дорожнє полотно й ударів гравію. Шумоізоляція арок зменшує шум та вібрації, забезпечує антикорозійний захист колісних ніш.

Які переваги шумоізоляції авто?

Професійна шумоізоляція авто сприяє суттєвому зниженню зовнішнього та внутрішнього шуму, зменшенню проникності різних звуків у салоні авто. Переваги шумоізоляції:

  • Зменшується шум від мотора й трансмісії, майже зникають вібрації під час руху по бездоріжжю, усуваються скрипи й деренчання від пластикових елементів.

  • Створюється комфортний мікроклімат в салоні.

  • З'являється можливість спокійно спілкуватися або слухати улюблену музику.

  • Забезпечується безпечне управління автомобілем.

  • Крім зниження шумів, звукоізоляція діє, як додатковий теплоізоляційний шар: взимку машина буде повільніше остигати, а влітку не так сильно нагріватися.

Шумоізоляція авто від автосервісу Prof Airbag

Замовники зі Львова, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя, Рівного, Ужгорода можуть вибрати повну шумоізоляцію авто в автосервісі Prof Airbag або часткову, акцентуючи увагу на найбільш вразливих ділянках машини. Завдяки правильно вибраним матеріалам та професійним роботам з шумоізоляції авто, можна вдосконалити заводську конструкцію, захистити автомобіль і продовжити термін його служби.

Шумоізоляція авто Prof Airbag здійснюється за попереднім записом.

Вибирайте зручний час і приїжджайте!