Ремонт подушок безпеки Airbag в Тернополі – швидко й професійно

Практично кожен сучасний автомобіль забезпечується системою SRS Airbag. Вона призначена для забезпечення безпеки людей, які знаходяться в машині при зіткненні, й складається з основних елементів: подушок безпеки та преднатяжителей ременів. Особливість даної системи – її одноразовість, тобто після спрацьовування подушок безпеки необхідне відновлення та ремонт Airbag.

Ремонт подушки безпеки керма airbag

Ремонт подушки безпеки керма

Вартість ремонту від 88 $

Ремонт подушки безпеки торпедо airbag

Ремонт подушки безпеки торпедо

Вартість ремонту від 180 $

Ремонт airbag подушок безпеки для колін

Ремонт подушки безпеки колін

Вартість ремонту від 48 $

Ремонт ременів безпеки автомобіля

Ремонт ременів безпеки

Вартість ремонту від 19 $

Ремонт подушок безпеки сидіння

Ремонт Airbag сидіння

Вартість ремонту від 60 $

Ремонт подушок безпеки стелі авто

Ремонт подушок безпеки стелі

Вартість ремонту від 58 $

Прошивка блока керування Airbag

Прошивка блока керування Airbag

Вартість ремонту від 40 $

Діагностика систем SRS Airbag

Діагностика SRS Airbag

Вартість ремонту від 10 $

Перетяжка салону авто

Перетяжка салону авто

Вартість ремонту від 110 $

Шумоізоляція салону авто

Шумоізоляція салону авто

Вартість ремонту від 95 $

Отримати консультацію в автосервісі Prof Airbag:

Для чого здійснюється ремонт SRS Airbag

Спрацьовування подушок безпеки управляється електронним блоком з датчиками. Програма налаштована на їх розкриття при ударі на певній швидкості – тобто повітряні подушки не спрацюють, якщо просто штовхнути по бамперу. Датчик фіксує момент різкого негативного прискорення на заданій швидкості й замикається. Надсилається команда на піропатрон подушки, він згорає, внаслідок чого відбувається різкий викид газів в тканинний мішок: подушка розкривається за мілісекунди.

Крім того, нині почастішали випадки продажу автомобілів з несправною системою пасивної безпеки SRS. Особливо це стосується автомобілів з пробігом. Недобросовісні скупники битих авто відновлюють зовнішній вигляд подушок і накладок на подушки безпеки, залишаючи їх непрацездатними. Якщо при покупці авто ви звернете увагу на лампу SRS, яка світиться при заведеному двигуні, або відсутність індикації системи SRS, значить система пасивної безпеки цього автомобіля, можливо, несправна й містить помилки.

Навіть у разі, коли індикатор Airbag працює в штатному режимі, тобто загоряється приблизно на 6 секунд, потім гасне – при включенні запалювання, а на деяких автомобілях з запуском двигуна, це не гарантує справності системи пасивної безпеки, а також наявності всіх необхідних модулів Airbag.

Етапи ремонту SRS Airbag: з яких робіт складається

Ремонт Airbag передбачає кілька кроків з відновлення кожного елемента системи:

  • Заміна самої подушки з піропатроном.

  • Перепрошивка блоку SRS.

  • Заміна преднатяжителей ременів.

  • Ремонт кришок Airbag.

Ремонт та відновлення подушок безпеки Airbag – відповідальна процедура, від якої може залежати життя й здоров'я водія та пасажирів, тому довіряйте її тільки справжнім професіоналам. Не варто займатися цим самостійно, адже найменший недолік може привести до сумних наслідків.

Ремонт блоків SRS: особливості

Блок управління системою безпеки після розкриття подушок обов'язково потрібно перепрошити, оскільки в його пам'яті фіксується момент спрацьовування. Без переналаштування система повторно вже не спрацює.

Крім того, перепрошивка блоку Airbag дозволяє змінити налаштування роботи SRS, наприклад, скоригувати мінімальну швидкість для спрацьовування датчика. Іноді може знадобитися повна заміна блоку управління.

Ремонт Airbag: як правильно зробити

Повна заміна блоку безпеки коштує досить пристойно, тому деякі народні умільці пропонують дешеве відновлення старих подушок. Однак піропатрон поміняти все одно доведеться: він вже вистрілив, і ремонту не підлягає. В залежності від пошкоджень, подушку безпеки потрібно поміняти на нову або виконати реставрацію Airbag.

З метою економії автовласники іноді зовсім видаляють блок, що спрацював, і заповнюють порожнечу монтажною піною, просто відновивши кришку Airbag. У цьому випадку на чаші терезів, з одного боку – вигода, з іншого – безпека й, можливо, життя. Вирішуйте, що для вас важливіше.

Відновлення блоку Airbag: куди звернутися, якщо авто в Тернополі

Подушки, які спрацювали внаслідок зіткнення, потрібно замінити якомога швидше. Ви можете звернутися за послугами відновлення подушок безпеки Airbag у спеціалізований автосалон Prof Airbag. Процедура здійснюється у найкоротший термін і за адекватною ціною. Кожен крок в ремонті Airbag у нас виконується максимально відповідально, починаючи з перепрошивки блоку управління й завершуючи монтажем нових кришок.

Якщо ваше авто знаходиться Тернополі, ви можете надіслати нам пошкоджені деталі системи Airbag Новою Поштою. Достатньо лише надіслати фото пошкоджень та попередньо зв’язатися з нашими майстрами стосовно відновлення Airbag. Після оперативного якісного ремонту ми відправимо вам відреставровані подушки безпеки Airbag у Тернопіль.

Чому для ремонту Airbag звертаються в автосервіс Prof Airbag

Комплексне відновлення системи SRS Airbag в нашому професійному автосалоні виключає можливість некоректного спрацьовування подушок, яке може спровокувати ДТП.

  • Для ремонту Airbag застосовуємо новітнє обладнання й програмне забезпечення, оригінальні матеріали й комплектуючі.

  • Пропонуємо реальну ціну на ремонт Airbag без прихованих платежів.

  • Надаємо офіційну гарантію на виконані роботи, без порушень та помилок.

  • Працюємо з усіма марками й типами авто.

В автосервісі Prof Airbag ваша безпека під контролем – у нас працюють кваліфіковані майстри, які пройшли фахове навчання, знають, як правильно налаштувати блок управління системою, й гарантують якісний та надійний ремонт Airbag.