Якісний ремонт подушки безпеки сидіння в автосервісі Prof Airbag у Львові

Сучасні виробники автомобілів намагаються передбачити захист водія і всіх пасажирів від будь-яких небезпечних ситуацій на дорозі. І тому в багатьох машинах нового покоління передбачені додаткові подушки безпеки сидіння. Але після закінчення терміну служби або після ДТП потрібний обов'язковий ремонт, який можуть провести далеко не всі автосалони.

Автосервіс Prof Airbag спеціалізується на відновленні всіх елементів SRS, заміні піропатронів, перепакуванні подушок безпеки й реставрації пошкоджених деталей салону. Ми гарантуємо автовласникам швидкий і якісний високотехнологічний ремонт з використанням оригінальних матеріалів.


Замовити ремонт подушки Airbag сидіння:

Де розміщені подушки безпеки сидінь та їх принцип роботи

Подушки безпеки сидінь розташовані зі сторони дверей авто у спинках передніх і задніх сидінь. При бічних зіткненнях автоматично відкриваються подушки безпеки в сидіннях, пом'якшуючи удар і захищаючи водія й пасажирів. Після отримання сигналу від датчиків удару, блок SRS розподіляє сигнали й спрямовує їх до потрібних подушок безпеки, після чого подушки й відкриваються.

 • Часто навіть при несильному бічному ударі спрацьовують модулі подушок безпеки сидінь. При цьому інші подушки, в залежності від команди SRS, можуть не відкритися й залишаються працездатними.

 • Подушки безпеки сидіння інколи не спрацьовують, якщо пасажири не пристебнуті ременями безпеки.

 • Система SRS налаштована певним чином: якщо в кріслі авто немає пасажира, подушки безпеки сидіння при ударі не спрацьовують.

За яких умов потрібен ремонт подушок безпеки сидінь?

SRS блок, як чорний ящик в літаку, фіксує й виводить інформацію в головний блок управління автомобілем. Записується звіт про аварію й на дисплеї висвічується помилка про непрацездатність системи безпеки.

 • Діагностика в автосервісі Prof Airbag надає можливість переконатися у наявності певних несправностей в системі подушок безпеки сидіння.

 • SRS блок можна замінити на новий, але важливо придбати саме блок, відповідний до комплектації вашого автомобіля. В іншому випадку, навіть після ремонту подушок безпеки сидінь, відновити працездатність системи безпеки не вийде. SRS Airbag блок можна відновити шляхом перепрограмування.

 • Якщо ви придбали вживане авто й не впевнені у працездатності подушок безпеки сидіння, доцільно замовити повну комп'ютерну діагностику автомобіля, у тому числі тестування системи SRS.

Відновлення подушок безпеки сидінь в автосервісі Prof Airbag

Після спрацьовування SRS необхідне відновлення подушок безпеки сидінь. Ремонтні роботи здійснюються поетапно.

 • Зняття сидінь, демонтаж чохлів і подушки.

 • Для відновлення працездатності подушки безпеки сидіння піропатрон замінюється на новий.

 • Виконується перепакування подушки сидіння відповідно до технології виробника.

 • Дуже важливо зашити чохол саме за заводською технологією, щоб за необхідності подушка знову відкрилася при повторному спрацьовуванні.

 • Ремонту обшивки крісла та зовнішній відстрочці на чохлі сидіння приділяємо особливу увагу, все повинно бути як з заводу, без зайвих дірок від швейної голки.

 • При сильних пошкодженнях здійснюється повна перетяжка обшивки.

Ми працюємо, щоб ваша безпека була абсолютно надійною. Звертайтеся в автосервіс Prof Airbag, якщо ви проживаєте у Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Тернополі, Рівному, Ужгороді. Приїжджайте особисто або надсилайте пошкоджені деталі й модулі поштою.

Перейшовши за посиланнями нижче, ви можете побачити фотографії наших робіт з відновлення подушок безпеки: наші роботи.

Зв'язатися
з нами