Послуги з ремонту та відновлення Airbag у Чернівцях

Автосервіс Prof Airbag спеціалізується на ремонті подушок безпеки, відновленні панелі приладів і салону автомобіля, ремонті блоку SRS Airbag. Залежно від конкретної ситуації й ваших побажань, можемо запропонувати кілька способів реставрації та ремонту Airbag у Чернівцях. Ми відновимо всі несправності пасивної системи безпеки автомобіля якісно і в строк.

Ремонт подушки безпеки керма airbag

Ремонт подушки безпеки керма

Вартість ремонту від 88 $

Ремонт подушки безпеки торпедо airbag

Ремонт подушки безпеки торпедо

Вартість ремонту від 180 $

Ремонт airbag подушок безпеки для колін

Ремонт подушки безпеки колін

Вартість ремонту від 48 $

Ремонт ременів безпеки автомобіля

Ремонт ременів безпеки

Вартість ремонту від 19 $

Ремонт подушок безпеки сидіння

Ремонт Airbag сидіння

Вартість ремонту від 60 $

Ремонт подушок безпеки стелі авто

Ремонт подушок безпеки стелі

Вартість ремонту від 58 $

Прошивка блока керування Airbag

Прошивка блока керування Airbag

Вартість ремонту від 40 $

Діагностика систем SRS Airbag

Діагностика SRS Airbag

Вартість ремонту від 10 $

Перетяжка салону авто

Перетяжка салону авто

Вартість ремонту від 110 $

Шумоізоляція салону авто

Шумоізоляція салону авто

Вартість ремонту від 95 $

Отримати консультацію в автосервісі Prof Airbag:

Навіщо проводити експертизу подушок безпеки Airbag

Якщо в машині спрацювали подушки безпеки й потрібен терміновий ремонт Airbag, пропонуємо зателефонувати в автосервіс Prof Airbag, де ви зможете відновити зруйновані подушки безпеки за вигідною ціною.

 • У разі, якщо ви хочете переконатися у наявності подушок безпеки на вашому авто, ми можемо провести експертну оцінку наявності подушок безпеки у необхідних місцях: рульова колонка, пасажирська подушка в торпедо, шторки, колінна подушка, механізми блокування ременів безпеки.

 • Необхідність звернення для спеціальної діагностики й ремонту Airbag також може виникнути через постійне блимання лампи SRS або постійну індикацію.

 • Перевіряючи систему SRS, ми аналізуємо випадки заміни модулів на заглушки подушок безпеки, реакцію блоку SRS на зчитування кодів помилок.

 • Можливе визначення заміни блоку SRS в автомобілі шляхом зчитування даних блоку, в яких зазвичай прописується VIN-код авто.

Етапи відновлення Airbag після спрацьовування

В нашому автосалоні процедура ремонту Airbag у Чернівцях після спрацьовування подушок безпеки налагоджена досить чітко:

 • Заміна або відновлення подушок безпеки з піротехнічним елементом. Наприклад, проводиться заміна піропатрона, а також заміна кришки або ремонт торпеди, у разі необхідності.

 • Мішок подушки безпеки пошкоджується вкрай рідко. Тому необхідно провести огляд на предмет різних порізів, наявності в тканині сторонніх матеріалів, розривів. Важливо правильно згорнути мішок, щоб, в разі спрацьовування піропатрона, він правильно розвернувся. Зауважимо, що різні мішки складаються по-різному, тому не рекомендується проводити ремонт подушки безпеки власними силами.

 • Ремонт або розблокування ременів безпеки, що спрацювали при аварії. Ремені після зіткнення блокуються постійно або тимчасово, часто виходять з ладу деякі компоненти. Після спрацьовування ремінь підлягає заміні. Однак, якщо новий пасок коштує дорого, можливо зробити розблокування ременя безпеки зі збереженням всіх його властивостей.

 • Ремонт або прошивка блоку SRS Airbag.

 • Видалення помилки Airbag.

 • Видалення даних про удари у суміжних блоках.

Навіщо потрібна прошивка блоку SRS Airbag

Внаслідок зіткнення, датчики удару відсилають сигнал про удар блоку SRS. Блок отримує у власну пам'ять ці дані й подає постійний аварійний сигнал за допомогою спеціальної лампочки на приладовій панелі. Після заміни комплекту подушок, блок SRS продовжує подавати сигнал про несправність. Звичайно, можна було б просто відключити лампочку. Але дані про аварію залишаються в пам'яті й можуть бути прочитані спеціальним обладнанням.

Доведеться купувати новий блок? Не обов'язково. Після правильної перепрошивки SRS знову приходить у працездатний стан, а подушки включаються. Ви фактично отримуєте повнофункціональний блок SRS, оскільки тепер він не зберігає інформацію про перепрошивку. Вартість такої послуги набагато менше ціни нового блоку.

Як надіслати подушки безпеки на ремонт Airbag у Чернівці

Професійний автосервіс Prof Airbag надає послуги комплексного ремонту та відновлення подушок безпеки, перепрошивки блоків SRS, відновлення торпедо й салону авто будь-яких марок. Якщо ваш автомобіль знаходиться у Чернівцях, вам не потрібно особисто їхати у наш автосалон Prof Airbag до Львова.

 • Зателефонуйте нашим майстрам, щоб з’ясувати деталі відновлення Airbag.

 • Надішліть фото пошкоджень подушок, інших елементів системи безпеки на Viber.

 • Відправте нам Новою Поштою деталі, що потребують ремонту.

 • Після відновлення Airbag в нашому автосервісі ми надішлемо вам відремонтовані вузли.

Відновлення SRS в автосервісі Prof Airbag: якісно та надійно

Звертаємо увагу автовласників: у разі звернення до некваліфікованих фахівців, можуть виникнути значні пошкодження електронних систем автомобіля, що стане причиною дорогого ремонту. Тому радимо звертатися для ремонту Airbag у Чернівцях виключно у спеціалізований автосервіс.

 • Ми зацікавлені, щоб ви залишилися задоволені нашою роботою, тому професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного клієнта – наші головні переваги.

 • Для ремонту Airbag використовуємо оригінальні комплектуючі, сучасні матеріали, новітні технології.

 • Наші досвідчені майстри пройшли спеціальне навчання з комплексного відновлення систем безпеки авто.

Телефонуйте, приїжджайте, ми проконсультуємо вас і відновимо безпеку вашого автомобіля!