Комп'ютерна діагностика систем SRS Airbag авто у Львові

Блок управління SRS, який здійснює керування діями подушок безпеки, при виникненні аварійної ситуації, дає команду, щоб вся система безпеки злагоджено спрацювала, відкрилися подушки безпеки, а ремені заблокувалися, утримуючи пристебнутих на місці й не дозволяючи нанести собі додаткові пошкодження. Після аварійних ситуацій, у деяких інших випадках необхідна комп'ютерна діагностика SRS Airbag авто у Львові, що передбачає здійснення певних тестів і калібрувань, зчитування й розшифровку кодів несправностей системи безпеки автомобіля.


Замовити діагностику системи SRS Airbag:

Коли потрібна комп'ютерна діагностика SRS Airbag

Внаслідок аварійної ситуації й спрацьовування системи SRS, блок управління виходить з ладу, а вся розумна начинка блоку керування інформує, які саме сталися помилки. Комп’ютерна діагностика SRS Airbag дозволяє ідентифікувати помилки й визначити необхідність ремонту або відновлення системи безпеки.

Діагностика після купівлі авто з пробігом

Не завжди відразу можна визначити, що придбане авто потрапляло у ДТП, чи спрацювала подушка одна або кілька. Чи на совість зроблений ремонт або було дешеве передпродажне відновлення з маніпуляціями заглушками, перепрошивкою сидінь, муляжами замість водійського Airbag, щоб приховати сліди аварії. Тільки діагностика SRS надає вам впевненість у справній роботі системи, а значить у власній безпеці.

Діагностика після ДТП

Якщо спрацювали подушки безпеки, заблоковані ремені, необхідна комплексна діагностика SRS Airbag з визначенням обсягу ремонтних робіт з відновлення системи безпеки авто.

Некоректно працює індикатор

На необхідність діагностики SRS Airbag вказує індикатор на приладовій панелі.

  • Якщо після 7 секунд індикації лампочка продовжує блимати, в системі є несправність.

  • Лампочка SRS горить безперервно – сигнал про наявність проблем з системою пасивної безпеки.

  • Індикатор не включається взагалі. Причина – примусове відключення в сервісі або продавцем, або інші дефекти.

Коректною є робота, коли після включення запалювання, індикатор горить 7 секунд і гасне. За цей час система тестує кожен вузол і підтверджує активність і справність всіх елементів.

Помилка на панелі керування

Якщо на панелі управління видається помилка Crash Data, це також свідчить про те, що подушки вже спрацьовували. Наразі невідомо, чи активна система безпеки, чи ні. В деяких авто система відключається вже після першого зіткнення, в деяких – після третього.

Після ремонту

Діагностика SRS Airbag системи безпеки обов'язково потрібна, якщо ви робили кузовний ремонт, заміну обшивки салону або ремонтували електроніку авто.

Діагностика SRS й скидання помилок

За допомогою діагностики ви дізнаєтеся стан електроніки, виявите приховані несправності, а також отримаєте об'єктивну оцінку стану всієї системи безпеки автомобіля. Перелік робіт з діагностики SRS Airbag включає:

  • Комплексна діагностика всіх систем авто, зчитування та видалення несправностей.

  • Перевірка фізичної наявності подушок безпеки.

  • Контроль працездатності датчиків.

  • Тестування проводки.

  • Сканування електроніки автомобіля.

  • Контроль коректності роботи та перепрошивка блоку SRS.

  • Видалення помилок Crash Data.

Якщо на діагностиці майстер визначив несправності, невідповідність певних параметрів, не відкладайте ремонт системи безпеки в автосервісі Prof Airbag.

Послуги діагностики SRS в автосервісі Prof Airbag у Львові

Важливо усвідомлювати, що категорично не рекомендується заощаджувати на діагностиці системи безпеки, також як і нехтувати ремонтом або відкладати його до кращих часів. За послугами комп’ютерної діагностики SRS до нашого автосервісу Prof Airbag звертаються автовласники Львова, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя, Рівного, Ужгорода.

Ви можете прямо зараз зателефонувати нам і записатися хоча б на просту діагностику SRS Airbag, яка буде коштувати невеликих грошей! Зате наші майстри зможуть знайти найменші помилки в роботі системи Airbag, щоб уберегти ваш автомобіль від можливих несправностей.