Міста України, з якими ми працюємо

Безпека водія і пасажирів в автомобілі – найважливіша вимога, що дозволяє забезпечити збереження здоров'я та життя людей. З цією метою важливо підтримувати авто у справному технічному стані. Після аварії на повне відновлення у власника автомобіля витрачається суттєвий бюджет. Проте, здійснити відновлення та ремонт Airbag за ціною набагато дешевше, ніж купити нові елементи системи безпеки.

Доставка деталей через Нову Пошту

Автосервіс Prof Airbag спеціалізується на комплексному ремонті всіх систем безпеки Airbag: відновлення внутрішнього і зовнішнього вигляду торпедо, ремонт і заміна подушок безпеки – кермових, пасажирських та шторки, перетяжка салону, перепрошивка блоку SRS.

Ми приймаємо замовлення на ремонт Airbag по всій Західній Україні – у містах Львів, Луцьк, Ужгород, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці. Якщо у вас немає можливості приїхати до нас в автосервіс особисто, пропонуємо замовити ремонт Airbag з доставкою за місцем перебування.

  • Ви надсилаєте нам фото пошкоджень.

  • Ми визначаємо обсяг робіт, ціну ремонту Airbag і терміни.

  • Якщо вас влаштовують наші умови, ви надсилаєте нам Новою Поштою деталі, які потребують відновлення або заміни.

  • Після ремонту та перепакування ми відправляємо вам деталі назад.

Замовляйте вигідно в Prof Airbag

Завдяки багаторічному досвіду і високій кваліфікації наших майстрів, будь-який ремонт і пакування подушок безпеки Airbag, заміна піропатронів, перепрошивка блоку управління виконуються дуже якісно і в строк. І сам ремонт, і зворотна доставка відреставрованих деталей займають мінімум часу.

На ринку відновлення Airbag ми працюємо багато років. Нашими клієнтами стали тисячі вдячних автовласників, адже у нас працюють виключно професійні майстри, які пройшли спеціальне навчання. Ми відновимо систему безпеки вашого авто до заводського рівня з високою гарантією якості. Надійність Airbag після ремонту надасть вам повну впевненість у власній безпеці.