Відновлення та ремонт Airbag у Рівному

Подушка безпеки Airbag являє собою елемент безпеки автомобіля. Вистрілюючи, вона захищає життя пасажирів і водія від інерції зіткнення з перешкодою або іншим автомобілем. Відповідно, для надійного захисту важливо мати справні подушки безпеки. Тому пропонуємо якісний і порівняно недорогий сервіс: відновлення та ремонт Airbag, заміну подушок безпеки для авто різних типів, ремонт блоку SRS Airbag.

Ремонт подушки безпеки керма airbag

Ремонт подушки безпеки керма

Вартість ремонту від 88 $

Ремонт подушки безпеки торпедо airbag

Ремонт подушки безпеки торпедо

Вартість ремонту від 180 $

Ремонт airbag подушок безпеки для колін

Ремонт подушки безпеки колін

Вартість ремонту від 48 $

Ремонт ременів безпеки автомобіля

Ремонт ременів безпеки

Вартість ремонту від 19 $

Ремонт подушок безпеки сидіння

Ремонт Airbag сидіння

Вартість ремонту від 60 $

Ремонт подушок безпеки стелі авто

Ремонт подушок безпеки стелі

Вартість ремонту від 58 $

Прошивка блока керування Airbag

Прошивка блока керування Airbag

Вартість ремонту від 40 $

Діагностика систем SRS Airbag

Діагностика SRS Airbag

Вартість ремонту від 10 $

Перетяжка салону авто

Перетяжка салону авто

Вартість ремонту від 110 $

Шумоізоляція салону авто

Шумоізоляція салону авто

Вартість ремонту від 95 $

Отримати консультацію в автосервісі Prof Airbag:

Коли виникає необхідність відновлення Airbag

При спрацьовуванні Airbag найнадійнішим і, разом з тим, найдорожчим способом є повна заміна всієї системи безпеки: торпедо, піропатрони, подушки, ремені безпеки. Якщо подушок кілька, ремонт Airbag у Рівному обійдеться у досить значну суму. Що ж робити, якщо хочеться заощадити й, як і раніше, бути впевненим у безпеці?

Хороша альтернатива – відновлення Airbag подушок безпеки з заміною піропатрона. Замінюється лише піропатрон, який спрацював, і навколишня проводка, мішок подушки заново укладається. Якщо сам мішок зіпсований, його необхідно замінити.

Проте, при відновленні подушок безпеки Airbag застосовувати піропатрони від інших автомобілів або якісь окремі, неоригінальні елементи не можна. Це не забезпечить необхідної кількості газу, що може або не надути подушку вчасно, або перекачати її різко, що спричинить занадто швидке її розкриття або пошкодження.

Комплексне відновлення системи безпеки Airbag: етапи робіт

Як відомо, система SRS складається не тільки з подушок безпеки, що надуваються при зіткненні, але й ременів безпеки, забезпечених піропатроном. Відповідно, ремонт Airbag – це приведення системи безпеки до штатного вигляду:

  • Відновлення подушок безпеки, перепакування мішка Airbag.

  • Встановлення нового піропатрона.

  • Реставрація накладок.

  • Відновлення ременів безпеки, що спрацювали при аварії.

  • Перепрошивка блоку SRS Airbag.

Деякі власники авто переважають встановлювати муляжі подушок безпеки Airbag. Спеціальні датчики, замість подушок, що спрацювали, забезпечують роботу системи в стандартному режимі без наявних подушок, але не забезпечують необхідний рівень безпеки. Тому ми настійно рекомендуємо подумати про безпеку й замовити ремонт Airbag у Рівному.

Навіщо потрібна перепрошивка блоку управління SRS

У момент коли сталася аварія, датчик руху реагує на удар і відправляє на блок безпеки SRS сигнал. На приладовій панелі загоряється індикатор або лампочка Airbag, відбувається блокування системи управління. Для зняття блокування необхідно виконати ремонт і перепрошивку SRS. Ремонт блоку передбачає технічні роботи зі зняття й встановлення модуля, розбирання й випаювання старих мікрочіпів. Виконуються програмні роботи: очищення від старої інформації та запис нової, тобто перепрошивка блоку SRS.

Якщо ви придбали авто з пробігом або стався внутрішній збій електронного блоку управління SRS, і без будь-яких причин загорілася лампочка-індикатор, необхідно перевірити систему й зробити видалення помилок з пристрою. Інакше подушки безпеки можуть не спрацювати. Ми виконаємо очищення системи безпеки від наявної інформації та перепрошивку Airbag SRS.

Як відправити подушки Airbag на ремонт у Рівне

Будь-які порушення у системі пасивного захисту після вибуху подушок безпеки внаслідок ДТП – серйозні підстави для того, щоб замовити ремонт Airbag в професійному автосервісі. Проте, якщо ваше авто знаходиться у Рівному, ви можете надіслати Новою Поштою пошкоджені подушки безпеки у наш автосалон Prof Airbag у Львів.

Попередньо ви можете поспілкуватися з нашими майстрами для уточнення деталей робіт. Після ремонту Airbag відреставровані вузли й механізми подушок безпеки ми відправимо вам назад. Відновлення подушок безпеки Airbag – непросте завдання, тому ми настійно рекомендуємо довірити його нашим досвідченим фахівцям.

Ремонт та відновлення Airbag в автосервісі Prof Airbag у Рівному

Надійність системи безпеки залежить від якості ремонту й установки відновлених подушок безпеки, також від інших факторів, таких як: справність датчиків удару, які повинні бути встановлені строго на відповідних місцях, а також працездатність усієї системи безпеки автомобіля. Саме тому, перед установкою в автомобіль ми здійснюємо перевірку кожного піропатрона за допомогою спеціального обладнання.

Ми виконуємо ремонт Airbag подушок безпеки відповідно до технологій, рекомендованих виробниками транспортних засобів. З упевненістю надаємо офіційну гарантію на роботи й для вашої безпеки зробимо все можливе, що залежить від нас.

Для замовлення професійного ремонту Airbag у Рівному телефонуйте +38 067 7513955 або пишіть на електронну пошту profairbag@gmail.com