Ремонт подушок безпеки Airbag для колін у Львові

Спеціальні подушки безпеки AirBag для колін призначені для захисту гомілок і колін водія в разі аварії, щоб водій і пасажир переднього сидіння могли уникнути ударів і пошкоджень ніг. Блоки колінних подушок безпеки знаходяться під рульовим колесом водія та під бардачком навпроти сидіння пасажира. Пружна поверхня подушки безпеки AirBag для колін значно зменшує силу удару й ризик отримати сильні пошкодження при ДТП.


Замовити ремонт подушки Airbag колін:

Основні функції роботи подушки безпеки колін

При зіткненні авто з будь-яким предметом спрацьовують датчики, розміщені по всьому периметру транспортного засобу. Вони спрямовують сигнал у центральний блок, який відповідає за безпеку. Саме він віддає команду піропатронам спрацювати, в результаті чого ремені натягуються, і всі захисні подушки, зокрема подушки безпеки колін, вистрілюють. Це комплексна система надійно захищає життя й здоров’я.

Після ДТП в блоці SRS залишається інформація про те, що система безпеки спрацювала в аварійному режимі. Про це буде сигналізувати відповідна лампочка при включенні запалювання. Якщо в такій ситуації просто замінити подушку безпеки, система все одно залишиться непрацездатною, тобто при новій аварії подушка безпеки колін не спрацює.

За яких умов спрацьовують подушки безпеки Airbag для колін?

Подушки відкриваються виключно при певній силі удару, а різні види подушок безпеки від спрямованості цього удару. Після отримання сигналу SRS Airbag системи безпеки удару визначають силу й час активації безпеки: блокування ременів безпеки й відкриття тих чи інших подушок, наявних в комплектації автомобіля.

Крім ударів при ДТП, подушки безпеки AirBag для колін можуть потребувати відновлення у наступних випадках:

  • Випадкове пошкодження подушок безпеки при ремонті прилеглих механізмів авто.

  • Попадання вологи до системи безпеки.

  • Закінчення терміну придатності піропатронів.

Виконати ремонт подушок безпеки колін своїми руками досить складно, а без наявності знань і досвіду неможливо. Ремонт передбачає перепрошивку блоку SRS AirBag та відновлення подушок безпеки колін або повну їх заміну.

Відновлення подушок безпеки колін в автосервісі Prof Airbag

У порівнянні з покупкою нових засобів безпеки, відновлення подушок безпеки колін в автосервісі Prof Airbag допоможе заощадити істотну суму, при цьому повністю збереже їх заводську працездатність.

  • Здешевлення досягається коштом того, що вам не потрібно платити за всі складові подушки безпеки.

  • Фахівці автосервісу Prof Airbag замінять кришку подушки безпеки й встановлять новий працездатний піропатрон.

  • Здійснять перепакування подушки відповідно до технологічного регламенту.

  • Заміна мішковини (парашуту) подушок безпеки колін потрібна в разі пошкодження його цілісності або якщо на ній присутній унікальний номер, який страхові компанії заносять до бази даних.

Автовласники Львова можуть під'їхати в наш автосервіс Prof Airbag. Ми оцінимо пошкодження й виконаємо відновлення подушок безпеки колін та монтаж швидко, з дотриманням всіх заводських технологій і наданням гарантії якості.

  • Жителі інших міст – Луцька, Івано-Франківська, Тернополя, Рівного, Ужгорода, можуть надіслати фото деталей, що вимагають ремонту.

  • У найкоротший термін ви отримаєте прайс з розцінками, і після цього зможете вислати нам подушки безпеки колін поштою.

  • Після ремонту ми відправимо подушку безпеки колін для встановлення за допомогою майстрів автосервісу вашого міста.

Якщо вам потрібний якісний ремонт подушок безпеки AirBag для колін, усунення наслідків після того, як у вас спрацювала система безпеки, звертайтеся до професіоналів.

Записатися на ремонт можна за телефонами: +38 067 7513955, +38 097 6411612.