Ремонт подушок безпеки Airbag у Чернігові

При виникненні ДТП перше, що може захистити водія і пасажирів, що знаходяться в салоні авто це подушки безпеки. Після спрацювання подушок Airbag необхідне відновлення системи безпеки Airbag SRS. Професійний ремонт подушок безпеки у Чернігові здійснює компанія “Prof Airbag”. Після технічного обслуговування системи безпеки Вашого авто в нашому автосервісі будьте впевнені, що нічого не загрожує Вашому здоров'ю та життю, а також життю й здоров'ю пасажирів.

Якщо у вас є питання щодо наших послуг з відновлення систем Airbag або ви хочете записатися на ремонт SRS, будь ласка, зателефонуйте нам за телефоном:


+38 067 7513955

+38 097 6411612

Або
залишіть заявку
та отримайте свій
особистий прайс-лист

Як спрацьовують подушки безпеки Airbag при виникненні ДТП?

Для того, щоб зрозуміти чому саме потрібно підтримувати подушки безпеки у належному стані слід більш докладніше розібратись в їх різновидах й функціях кожного окремого, а також дізнатись, що саме може захистити та чи інша подушка безпеки.

Серед основних видів подушок безпеки потрібно відмітити наступні:

  • фронтальна подушка безпеки — захищає грудний відділ та голову водія чи пасажира, їх монтують у рульове колесо, а також безпосередньо в панель торпедо біля сидіння пасажирів;

  • бічна — захищає від механічного пошкодження таз й черевну порожнину, їхнє місцезнаходження в спинках автосидінь, є також в підголовниках або над дверима;

  • підлогова — захищає від травм колінних суглобів і ступні, може бути вмонтованою безпосередньо в підлогу автомобільного салону чи в торпедо;

  • стельова — монтується в стелі, спосібна ефективно захистити голову при ударах збоку.

Тепер більш детально розберемось, як саме спрацьовує вище згадана система безпеки автомобіля. Якщо відбувається зіткнення авто з стороннім об'єктом на швидкості від двадцять кілометрів на годину це фіксується датчиком удару. Електронний блок обробляє інформацію і направляє сигнал в спеціальний газогенератор, що начинений піротехнічним зарядом. Подушка безпеки авто розкривається практично миттєво в наслідок виділення азоту з піротехнічного патрона. Система Аербег зпрацьовує більш плавніше, щоб мінімалізувати силу удару при відкритті по відношенні до водія чи пасажира. Якщо потрібний ремонт подушки безпеки Чернігів є саме тим містом де можна замовити дану послугу спеціалістам нашої компанії.

Ремонт подушки безпеки у Чернігові — як дізнатись, коли саме він потрібний Вам?

Сучасний, оперативний, професійний ремонт подушки безпеки у Чернігові — це одна з основних послуг, яку успішно надає кваліфікований колектив наших співробітників. Якщо Ви мали нещастя потрапити у дорожньо-транспортну пригоду й відбулось спрацювання системи безпеки авто, тоді реставрація або ремонт системи безпеки являється необхідністю.

При спрацюванні лампи “подушка безпеки” подушку слід протестувати. У випадку, коли світло не гасне вже необхідно тестувати всю систему безпеки автомобіля. Заміна, відновлення, ремонт подушок безпеки буде доречним також в наслідок таких причин, як лобове зіткнення автотранспорту, завершення експлуатаційного періоду. В більшості виробників подушок безпеки гарантія на виріб складає не менше десяти років при умові, що експлуатація є дбайливою зі сторони водія.

Ремонт подушок безпеки Чернігів — основні етапи робіт, що проводяться в нашому автосервісі

Після спрацювання подушок безпеки необхідно здійснити технічне обслуговування, відновлення основних елементів, наприклад таких, як сама подушка безпеки, кермо й торпедо. Ремонт подушок безпеки в Чернігові в автосервісі “Проф Аербег” - це:

  1. повна заміна безпосередньо самої подушки безпеки;

  2. заміна піротехнічного патрону;

  3. перетяжка автокерма;

  4. прошивка ПЗ, блоку управління;

  5. видалення логічних помилок;

  6. діагностування контактів та датчиків системи.

На ремонт подушок безпеки ціна в нашій компанії набагато лояльніша до споживача чим у конкурентів при високій якості надання послуг.

Така операція, як нова прошивка SRS блоку є важливою, оскільки після спрацювання система безпеки видає помилку — краш дейт. Якщо подушки вмонтовані вірно при використанні блоку управління з вище зазначеною помилкою система безпеки просто не спрацює бо являється не активною.

Ремонт подушки безпеки Чернігів — як ми працюємо з клієнтами?

Насправді все досить просто. Щоб здійснити ремонт подушки безпеки у Чернігові Вам навіть не доведеться до нас їхати. Ви можете надіслати нам пошкодженні деталі однією з логістичних служб, але попередньо слід нам зателефонувати для уточнення деталей ремонту. Також буде необхідно попередньо надіслати фото пошкодженних елементів системи безпеки авто. Після ремонту оновлені деталі повернемо Вам аналогічним способом.

Наш автосервіс використовує лише оригінальну продукцію відомих брендів в процесі надання послуг з технічного обслуговування, реставрації систем безпеки авто. Надаємо офіційну гарантію кожному клієнту. Телефонуйте вже сьогодні.

Отримати консультацію в автосервісі Prof Airbag:

Зв'язатися
з нами