Ремонт подушки безпеки торпедо

Передня панель автомобіля або торпедо – частина салону вашого авто, на якій в залежності від марки й комплектації машини, встановлені пристрої: приладова панель з датчиками, магнітола, тюнер, телевізор. Ремонт подушки безпеки торпедо й передньої панелі приладів необхідний при спрацьовуванні SRS та відкритті подушок безпеки водія, яка знаходиться у кермі, та пасажира, що встановлена всередині торпеди.


Замовити ремонт подушки Airbag торпедо:

Ремонт і перетяжка торпедо в автосалоні Prof Airbag

Через пошкодження виникає необхідність у відновленні зовнішнього й внутрішнього вигляду авто. Передню панель доводиться повністю демонтувати, знімати всю проводку, механізми. Ремонт і перетяжка торпедо в автосалоні Proff Airbag передбачає зачистку поверхні, шпаклівку, відновлення панелі. У порівнянні з придбанням нових оригінальних деталей, професійний ремонт і перетяжка торпедо надає можливість заощадити значну суму.

Принцип роботи подушки безпеки пасажира (торпедо)

Система пасивної безпеки у вигляді подушок безпеки спрацьовує в разі сильного удару автомобіля в лоб або збоку об інший об'єкт.

 • Коли відбувається аварія, за командою датчика удару подушки безпеки спрацьовують, при цьому на кермі й на панелі приладів розривається обшивка.

 • Тканина зі спеціальним просоченням заповнює салонний простір.

 • Airbag надувається, як парашут, пом'якшуючи силу удару при ДТП, тим самим рятуючи пасажирів.

 • При спрацьовуванні подушок руйнується цілісність приладової панелі й керма.

 • Викид Airbag супроводжується збоєм електронної системи безпеки.

Перетяжка торпедо: як правильно відновити панель авто

Після детальної діагностики пошкодженого авто наші майстри за погодженням з клієнтом виконують перетяжку торпедо, заміну подушки безпеки, перепрограмування системи безпеки SRS Airbag.

Відновлення й перетяжка торпедо передбачає:

 • Зняття, ретельне перебирання й очищенням деталей від бруду й захисних покриттів.

 • Виготовлення лекал елементів обшивки.

 • За бажання клієнта майстри Prof Airbag можуть не тільки зробити перетяжку торпедо, але й поліпшити вигляд панелі індивідуальним дизайном і декоративними вставками.

 • За необхідності здійснюється ремонт сидіння після вибуху Airbag з накладенням автентичних рідних швів.

При виборі матеріалу для перетяжки торпедо автовласники, зазвичай, вибирають між вінілом, екошкірою, алькантарою й натуральною шкірою. Вініл найчастіше використовується для чохлів, і для перетяжки торпедо він не є вдалим матеріалом з огляду естетики. Екошкіра й алькантара мають низький градус плавлення, тому при підвищених температурах миттєво почнуть «злазити». Натуральна шкіра – раціональний варіант для перетяжки торпедо.

Професійний ремонт та перетяжка торпедо в автосервісі Prof Airbag

Ми надаємо послуги ремонту та перетяжки торпедо в автосервісі Proff Airbag не тільки власникам авто у Львові, але й інших міст Західної України – Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород.

 • Надсилаєте нам фото пошкоджень, і ми зорієнтуємо вас щодо вартості реставрації й термінів робіт.

 • Після демонтажу вузлів логістичною службою надсилаєте подушку безпеки пасажира, торпедо.

 • У стислі терміни виконуємо ремонт та перетяжку торпедо в автосалоні Prof Airbag та відправляємо реставровані деталі.

 • Вам залишається здійснити монтаж подушки безпеки й торпедо в автосервісі у вашому місті.

Ремонт та перетяжка торпедо здійснюється з використанням новітнього обладнання та сучасних матеріалів. Це дозволяє нам робити реставрацію максимально швидко та якісно, а вам дає впевненість у відновленні повної безпеки автомобіля.