Відновлення та ремонт Airbag в Івано-Франківську

У більшості сучасних автомобілів в разі удару навіть на невеликій швидкості спрацьовують подушки безпеки. Вистрілюють подушки зі швидкістю близько 300 км/год. Встановлення нових оригінальних елементів для забезпечення безпечної роботи – процедура дорога. Але наш автосервіс Prof Airbag пропонує альтернативні економічні послуги ремонту Airbag в Івано-Франківську.

Послуги автосервісу «Prof Airbag» для мешканців Івано-Франківська

Ремонт подушки безпеки керма airbag

Ремонт подушки безпеки керма

Вартість ремонту від 88 $

Ремонт подушки безпеки торпедо airbag

Ремонт подушки безпеки торпедо

Вартість ремонту від 180 $

Ремонт airbag подушок безпеки для колін

Ремонт подушки безпеки колін

Вартість ремонту від 48 $

Ремонт ременів безпеки автомобіля

Ремонт ременів безпеки

Вартість ремонту від 19 $

Ремонт подушок безпеки сидіння

Ремонт Airbag сидіння

Вартість ремонту від 60 $

Ремонт подушок безпеки стелі авто

Ремонт подушок безпеки стелі

Вартість ремонту від 58 $

Прошивка блока керування Airbag

Прошивка блока керування Airbag

Вартість ремонту від 40 $

Діагностика систем SRS Airbag

Діагностика SRS Airbag

Вартість ремонту від 10 $

Перетяжка салону авто

Перетяжка салону авто

Вартість ремонту від 110 $

Шумоізоляція салону авто

Шумоізоляція салону авто

Вартість ремонту від 95 $

Отримати консультацію в автосервісі Prof Airbag:

Коли необхідний ремонт подушок безпеки Airbag?

У деяких випадках роблять косметичний ремонт, «на швидку руку», тобто ставлять імітацію подушок безпеки. Але ми настійно рекомендуємо ремонт Airbag і комплексне відновлення подушок безпеки. Адже в разі аварії естетична заглушка не врятує.

Якщо на панелі вашого автомобіля горить помилка Airbag, подушки безпеки працювати не будуть. Вам терміново потрібна діагностика й скидання пам'яті Airbag SRS. Важливо: ремонт або перевірку автомобільних систем безпеки – подушок безпеки, датчиків удару, ременів безпеки й блоку управління SRS системою, необхідно проводити не рідше ніж раз на 1-2 роки. Особливо це стосується старих моделей автомобілів, де блок Airbag ніколи не діагностувався.

Діагностика SRS Airbag, скидання помилок блоку SRS

При зіткненні датчики удару миттєво передають інформацію блоку SRS, подія фіксується в його пам'яті, і на панелі загоряється датчик подушки безпеки. Лампочка не перестане горіти навіть після заміни подушки на нову, тому що система SRS все ще буде «вважати», що подушка спрацювала. З цієї ж причини в разі повторної аварії нова подушка не спрацює. Необхідний терміновий ремонт.

Причин ламання блоку SRS може бути безліч, від пошкодження електропроводки, до виходу з ладу датчиків, або програмних помилок. Тому спершу нашими фахівцями здійснюється діагностика SRS Airbag. Після виявлення та усунення несправностей, проводиться скидання помилки Airbag SRS або перепрошивка SRS блоку.

Порядок робіт з відновлення Airbag в Івано-Франківську

Після спрацьовування подушки безпеки потрібна заміна піропатрона й зовнішньої кришки – заглушки. Сам мішок подушки при цьому переважно залишається цілим, неушкодженим. Тому в разі спрацьовування Airbag далеко не завжди потрібна повна заміна, зазвичай досить ремонту. Це ефективно й вигідно. Ремонт подушки безпеки Airbag виконується у наступній послідовності:

 • Заміна піропатрона.

 • Заміна заглушки.

 • Скидання помилки Airbag SRS або перепрошивка.

 • Монтаж подушки безпеки.

 • Діагностика SRS і датчиків удару.

Якщо спрацювали подушки безпеки Airbag, це завжди означає необхідність здійснення ремонту інших вузлів, деталей та елементів безпеки автомобіля. В залежності від інтенсивності пошкоджень, може знадобитися ремонт керма, торпедо, ременів безпеки, відновлення стелі, перетяжка салону.

Ремонт торпедо

Після аварії часто необхідний ремонт торпедо й приладової панелі. Відновлення торпедо коштує на порядок дешевше, ніж монтаж нової деталі. Завдяки застосуванню фірмових європейських пластифікованих матеріалів, панель вашого авто виглядатиме, як нова.

Відновлення ременів безпеки

При ударі відбувається спрацьовування піропатрона, й ремені блокуються для фіксації тіла водія й пасажирів, не даючи їм відхилятися. У момент аварії людина, не пристебнута ременем, буде літати з боку в бік по салону, створюючи загрозу для себе та інших пасажирів. Повернути ремені у робочий стан допоможуть наші майстри, розібравши їх і замінивши необхідні елементи. У виняткових випадках проводиться повна заміна ременя безпеки.

Чому важливий ремонт блоків, перепрошивка SRS

Після ремонту подушок безпеки, а також розблокування ременів для роботи всієї системи необхідна прошивка блоку SRS Airbag. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню фахівці Prof Airbag прошивають блок будь-якого виду автомобіля. Після всієї процедури ланцюжок всіх пасивних систем безпеки знову налагодиться й буде готовий спрацювати за необхідності.

Як відправити подушки безпеки на ремонт з м Івано-Франківськ

Ми професійно займаємося ремонтом подушок безпеки Airbag, тому знаємо, наскільки важливо швидко відновити безпеку автомобіля. Для ремонту Airbag ви можете відправити нам Новою Поштою деталі, що потребують відновлення. Варто лише попередньо зв’язатися з нашими майстрами й надіслати фото пошкоджень. Після якісної реставрації ми оперативно відправляємо вам елементи системи Airbag. Ремонт обійдеться вам значно дешевше покупки й установки нової подушки безпеки.

Чому варто звернутися за ремонтом в автосервіс Prof Airbag

Наш автосалон – це професійний надійний сервіс, який може стати для вас домашнім.

 • Команда кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи.

 • Ремонт Airbag автомобілів будь-яких моделей та класу.

 • Сучасне спеціалізоване обладнання.

 • Оперативність.

 • Офіційна гарантія на всі роботи.

 • Доступні ціни на ремонт Airbag в Івано-Франківську.

Записуйтеся на реставрацію системи Airbag вашого автомобіля. У нас достатня площа сервісної зони й територія, що охороняється. Телефонуйте з будь-яких питань відновлення подушок безпеки та ремонту Airbag: +38 067 7513955.