Ремонт Airbag Хмельницький — реставрація систем автомобільної безпеки

Кожен автомобіль має бути оснащений сучасною системою безпеки. В першу чергу мова йде про подушки безпеки, які можуть захистити життєво важливі ділянки тіла водія та пасажирів від важкого травмування в момент виникнення дорожньо-транспортної пригоди. Система безпеки має бути справною, щоб вона належним чином виконувала свої функції. Ремонт подушок безпеки в Хмельницькому протягом багатьох років успішно здійснюють квалфіковані спеціалісти нашої компанії.

Ремонт подушки безпеки керма airbag хмельницький

Ремонт подушки безпеки керма

Вартість ремонту від 88 $

Ремонт подушки безпеки торпедо airbag хмельницький

Ремонт подушки безпеки торпедо

Вартість ремонту від 180 $

Ремонт airbag подушок безпеки для колін хмельницький

Ремонт подушки безпеки колін

Вартість ремонту від 48 $

Ремонт ременів безпеки автомобіля хмельницький

Ремонт ременів безпеки

Вартість ремонту від 19 $

Ремонт подушок безпеки сидіння хмельницький

Ремонт Airbag сидіння

Вартість ремонту від 60 $

Ремонт подушок безпеки стелі авто хмельницький

Ремонт подушок безпеки стелі

Вартість ремонту від 58 $

Прошивка блока керування Airbag хмельницький

Прошивка блока керування Airbag

Вартість ремонту від 40 $

Діагностика систем SRS Airbag хмельницький

Діагностика SRS Airbag

Вартість ремонту від 10 $

Перетяжка салону авто хмельницький

Перетяжка салону авто

Вартість ремонту від 110 $

Шумоізоляція салону авто хмельницький

Шумоізоляція салону авто

Вартість ремонту від 95 $

Отримати консультацію в автосервісі Prof Airbag:

Система автомобільної безпеки Airbag – ремонт подушок безпеки Хмельницький

Не кожному власникові авто відомо, коли саме система автомобільної безпеки потребує реставрації чи ремонту. Володіти даною інформацією дуже важливо, оскільки від цього залежить Ваша особиста безпека та безпека пасажирів. Ремонт подушок безпеки автомобіля в Хмельницькому здійснюють досвідченні майстри нашого автосервісу, які можуть також надати всю необхідну інформацію, якщо у Вас виникли сумніви з приводу надійності системи безпеки Вашого авто.

Окрім цього цю ж інформацію кожен бажаючий має змогу отримати прямо зараз, якщо є бажання та пару хвилин вільного часу, щоб дочитати дану невелику публікацію. Першим сигналом виходу з ладу системи безпеки автомобіля є спрацювання подушок в момент ДТП й самої системи в цілому. В такому випадку замовити ремонт подушок безпеки в Хмельницькому чи в іншому місті в якому Ви перебуваєте є необхідністю.

Тестування автомобільної системи безпеки також потрібне у випадку спрацювання лампи - “подушка безпеки”. Вспалахування даного сигналу та довготермінова його дія говорить про це, що безпека авто є несправною.

Airbag, як й будь-який інший технічний пристрій, має термін служби, який гарантує виробник. Як правило, даний термін при належному використанні пристроїв автобезпеки не перевищує десяти років. Якщо термін експлуатації завершений також просимо звертатись до спеціалістів нашого автосервісу.

Слід відмітити, що подушки безпеки також можуть вийти з ладу при руйнуванні торпедо через постійний вплив ультрафіолетового випромінювання. Тому періодично потрібно робити перевірку системи безпеки й профілактичні заходи. Якщо потрібний ремонт Airbag Хмельницький саме це місто в якому дана послуга надається на високому рівні.

Ремонт Airbag в Хмельницькому — основні етапи

При спрацюванні системи автомобільної безпеки потрібно здійснити ремонт таких важливих елементів автомобіля, як кермо з торпедо, а також безпосередньо самі подушки. Ремонт подушок безпеки Airbag в Хмельницькому — це:

  • повна заміна подушок з піротехнічними патронами;

  • перетяжка, відновлення керма автомобіля;

  • прошивка блоку управління системи безпеки SRS й відповідного програмного забезпечення;

  • ліквідація помилок краш дейт;

  • ретельна діагностика датчиків з контактами.

Кожен з єтапів є важливим й виконується на професійному рівні. В цьому вже встигла пересвідчитись велика кількість клієнтів нашої професійної команди.

Чому перепрошивають блок управління SRS в процесі ремонту?

При виникненні дорожньо-транспортної пригоди відбувається запис інформації про дану подію у спеціальний блок управління системою безпеки, який має назву — SRS. В результаті появляється помилка — краш дейт, (Crash Data). Це значить, що необхідна активація системи безпеки, щоб вона знову функціонувала належним чином.

Поки не буде активованим блок управління при виникненні ДТП подушки безпеки просто не спрацюють, навіть якщо вони будуть справними. Для активації необхідна перепрошивка самого блоку й всього важливого програмного забезпечення. Тому такий процес, як ремонт подушок безпеки авто в Хмельницькому включає в себе вище зазначенний етап. Видалення помилки краш дейт поможе врятувати Ваше життя на дорозі в момент лобового зіткнення автомобіля.

Ремонт подушок безпеки Airbag Хмельницький — чому варто замовляти послуги саме у нас?

Наш автосервіс використовує лише оригінальні запчастини. Це дає змогу системам безпеки працювати належним чином й вчасно реагувати при виникненні дорожньо-транспортної пригоди. На ремонт подушок безпеки в Хмельницькому ціна завжди залишається лояльною до споживача.

Кожен спеціаліст компанії пройшов відповідне навчання за фахом й має значний практичний досвід. В процесі ремонтно-відновлюваних робіт подушок безпеки Airbag ми дотримуємось всіх заводських норм і використовуємо якісне, сучасне обладнання, як для самого ремонту, так й для виконання тестових робіт.

У нас можна відновити систему безпеки для авто будь-яких марок, моделей та класу. Компанія надає офіційну гарантію кожному клієнту. Щоб замовити ремонт Airbag подушок у Хмельницькому не має потреби їхати до нас. Достатньо зробити фото пошкоджених запчастин, зателефонувати спеціалісту, відправити фото й після консультації самі пошкодженні завчастини скориставшись кур'єрською службою України. Після ремонту ми відправимо робочі елементи системи безпеки авто аналогічним чином клієнту. Телефонуйте та користуйтесь нашими послугами вже сьогодні.