Ремонт подушок безпеки Airbag у Львові

Спрацювала подушка безпеки? Що робити? Невже доведеться відразу ставити нову. Ні, не доведеться! Ми ремонтуємо подушки безпеки. Це – набагато розумніше. Ремонт подушки безпеки Airbag у кілька разів дешевше нової. Відновлення та ремонт подушок безпеки, скидання пам'яті в блоці SRS – це наші послуги. Ми пропонуємо привести вашу систему Airbag в порядок, щоб вона працювала бездоганно, як і раніше.

Послуги автосервісу «Prof Airbag» для мешканців Львова

Ремонт подушки безпеки керма airbag

Ремонт подушки безпеки керма

Вартість ремонту від 88 $

Ремонт подушки безпеки торпедо airbag

Ремонт подушки безпеки торпедо

Вартість ремонту від 180 $

Ремонт airbag подушок безпеки для колін

Ремонт подушки безпеки колін

Вартість ремонту від 48 $

Ремонт ременів безпеки автомобіля

Ремонт ременів безпеки

Вартість ремонту від 19 $

Ремонт подушок безпеки сидіння

Ремонт Airbag сидіння

Вартість ремонту від 60 $

Ремонт подушок безпеки стелі авто

Ремонт подушок безпеки стелі

Вартість ремонту від 58 $

Прошивка блока керування Airbag

Прошивка блока керування Airbag

Вартість ремонту від 40 $

Діагностика систем SRS Airbag

Діагностика SRS Airbag

Вартість ремонту від 10 $

Перетяжка салону авто

Перетяжка салону авто

Вартість ремонту від 110 $

Шумоізоляція салону авто

Шумоізоляція салону авто

Вартість ремонту від 95 $

Отримати консультацію в автосервісі Prof Airbag:

Коли може знадобитися ремонт подушок безпеки Airbag

Подушки безпеки Airbag – це одноразова система. При зіткненні авто подушки спрацьовують, тим самим захищаючи від ударів водія, а також пасажирів. Після спрацьовування подушки безпеки загоряється датчик. Внутрішня пам'ять зберігає інформацію про зіткнення. Такий принцип роботи Airbag SRS. Система Airbag в 99% випадків буде справна. Для ремонту подушок Airbag потрібно замінити відпрацьовані деталі й налаштувати комп'ютерний блок.

Якщо постійно горить лампочка подушки безпеки, Airbag працювати не буде – вам доведеться покластися лише на ремені безпеки. Датчик сигналізує про наявність проблем з системою пасивної безпеки. На старих моделях авто нерідко без видимих причин загоряється Airbag. Можливо, справа у невірному налаштуванні системи. Індикатор іноді не працює взагалі. Причина може бути у примусовому відключенні або через інші дефекти. Не зволікайте й приїжджайте на діагностику Airbag до нас в автосервіс Prof Airbag у Львові.

Навіщо потрібна діагностика подушок безпеки?

Більшість автомобілів купують на вторинному ринку. Найчастіше продаж авто відбувається після ДТП. Замість подушок безпеки інколи вставлюють обманки Airbag – імітацію подушок. Покупець радіє, що купив машину без єдиної подряпини. Лише коли потрапляє в аварію розуміє, що замість подушок стоять муляжі Airbag.

Тому рекомендуємо при покупці автомобіля обов'язково пройти діагностику подушок безпеки Airbag. Це допоможе розкрити деталі й дізнатися, чи потрапляв автомобіль в ДТП та чи дійсно справні подушки безпеки. Будьте впевнені у власній безпеці та своїх пасажирів: кожні два роки перевіряйте систему безпеки автомобіля. Блок Airbag може врятувати вам життя буквально завтра.

Помилки при заміні подушок безпеки

Основна помилка – це коли водій, після спрацьовування подушок безпеки, вирішує їх відрізати й викинути. Перетяжка подушок з порушенням стандарту, неправильна діагностика Airbag, некоректна заправка й розблокування ременів – все це призводить до того, що доведеться все переробляти. Якщо ви збираєтеся ремонтувати подушки безпеки якісно, звертайтеся в спеціалізований сервіс Prof Airbag і отримайте офіційну гарантію на роботи.

Технологія перетяжки подушок безпеки Airbag

При ударі спрацьовує піропатрон, і подушка безпеки відкривається, пошкоджуючи обшивку салону. Щоб заправити подушки Airbag назад, потрібно замінити піропатрон, перепрошити блок SRS. На словах здається все просто, але в реальності роботи мають виконувати спеціалісти з досвідом. Адже це дуже складний процес, в якому доводиться розбирати панель авто, необхідні навички перетяжки. Ремонт Airbag SRS передбачає:

 • Перепакування мішка, заміна піропатронів.

 • Відновлення накладки керма Airbag.

 • Діагностика й скидання помилок.

 • Перепрошивка SRS Airbag.

 • Розблокування ременів.

 • Ремонт і перетяжка торпедо

Як надіслати подушки безпеки на ремонт у Львові

Якщо ви хочете зробити ремонт подушок безпеки у Львові, а ваш автомобіль знаходиться в іншому місті, варто просто зателефонувати нам за номером +38 067 7513955.

 • Розповідаєте нам про видимі пошкодження, а краще відправляйте фото на Viber.

 • Обговорюємо з вами несправність, узгоджуємо тип робіт, ціну ремонту подушки Airbag та умови оплати.

 • Надсилаєте нам деталь Новою Поштою.

 • Виконуємо ремонт якнайшвидше, адже розуміємо, наскільки складно без авто у сьогоднішній час.

 • Після реставрації та перепакування подушок безпеки ми відправляємо вам відремонтований Airbag.

Переваги Prof Airbag: професійно та відповідально

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що відновлені подушки Airbag абсолютно чітко спрацюють, і ваше життя буде в безпеці.

 • Дотримуємося оригінальних заводських технологій. Для відновлення подушок безпеки Airbag у Львові використовуємо сертифіковані матеріали.

 • Гарантуємо оптимальне співвідношення ціни відновлення подушок безпеки Airbag та якості виконаних робіт.

 • Виконуємо складні ремонти, за які інші не беруться, тому 98% власників автомобілів вибирають автосервіс Prof Airbag у Львові.

 • Здійснюємо ремонт подушок безпеки Airbag автомобілів всіх марок та моделей, будь-якого сегменту.

 • Під час ремонту ваш автомобіль буде знаходитися у надійному місці, під охороною.

У нас ви зможете не тільки замовити відновлення подушок Airbag, але й отримати спокій і впевненість за кермом свого авто.