Прошивка блоку керування Airbag SRS у Львові

Багато виробників автомобілів розраховують, що після спрацьовування подушок, блок SRS має бути обов'язково замінений новим. Однак, якщо старий блок керування Airbag не був пошкоджений, здійснювати таку процедуру не доцільно. Значно дешевше й швидше замовити прошивку блоку керування Airbag SRS у Львові. Звичайно ж, відновлення SRS непроста й трудомістка робота, проте за допомогою наших фахівців повністю здійсненна.


Замовити прошивку блока SRS Airbag:

Принцип роботи блоку керування Airbag SRS

Спрацьовування подушок безпеки під час зіткнення призводить до блокування електронної системи управління SRS. Ремонт SRS Airbag має на увазі процедуру зняття блокування з цієї системи. Якщо в машині спрацювала подушка безпеки, доведеться частину елементів замінити на нові. Завжди, наприклад, змінюється піропатрон. Він одноразовий.

А ось міняти блок управління найчастіше не потрібно. Всі відомості про подію записуються на ньому. Надалі ця інформація буде заважати системі, провокувати конфлікти програм. Тому необхідно видалити зайві відомості, виконати так звану прошивку блоку керування SRS Airbag.

За яких умов потрібна діагностика та перепрошивка блоку SRS?

Прошивка блоку керування Airbag SRS – це гарантія того, що лампочка на приладовій панелі згасне, а цілі подушки безпеки будуть працювати в штатному режимі. В ході цієї процедури блок буде очищений від інформації про спрацьовування подушок.

Коли необхідна прошивка блоку керування Airbag SRS?

  • Потрібне відновлення панелі приладів.

  • Після спрацьовування подушок безпеки внаслідок ДТП.

  • На панелі автомобіля відбулося загоряння лампочки подушок безпеки.

  • Необхідність замінити старі Airbag на нові.

  • У разі розблокування ременів безпеки, які спрацювали в період аварії.

  • Придбання вживаного авто.

  • Термін експлуатації автомобіля понад 15 років.

Іноді перепрошивка блоку керування Airbag не потрібна. Просто горить датчик, який заважає, інформує про певні несправності однієї з систем. В цьому випадку не варто зволікати. Якщо помилки своєчасно не виправити, навіть нова система не спрацює. Можлива відстрочена реакція, а машина у скрутний момент залишиться без подушок безпеки.

В деяких автомобілях, наприклад, Lexus або Toyota, перепрошивки блоку керування Airbag SRS недостатньо, оскільки, крім інформації про спрацьовування подушок, видаляються ще й дані про датчики. В таких випадках наші фахівці можуть виконати калібрування датчиків подушки безпеки SRS водія та пасажира.

Ремонт і прошивка блоку керування SRS в автосервісі Prof Airbag

Ремонт і прошивка блоку керування SRS передбачає використання спеціальних засобів налагодження електронного обладнання. В результаті перепрошивки SRS працює так само, як і раніше. В автосервісі Prof Airbag ми здатні виконати наступні послуги:

  • Перепрошивка блоку керування Airbag SRS з різними процесорами.

  • В окремих випадках видалення помилки Crash Data без демонтажу блоку керування SRS через діагностичний роз’єм.

Якщо ви самостійно демонтуєте блок й доставите його до нас в автосервіс Prof Airbag у Львові, то перепрошивка блоку керування SRS займе зовсім небагато часу. Надсилайте пошкоджені деталі поштою, якщо ви проживаєте у Луцьку, Івано-Франківську, Тернополі, Рівному, Ужгороді.

Автомобіль для сучасної людини – це світ на колесах. І яким буде цей світ, вибираєте ви самі. Головне, щоб він залишався безпечним. І перше, що робить його таким – це розумна система SRS. Це цілий комплекс технічних і програмних заходів і рішень, для того, щоб ви знали, що перебуваєте під час дорожнього руху під захистом сучасних технологій.

Чекаємо вас для безкоштовної консультації у нашому автосервісі за адресою: м. Львів, Угорська 14а.